Gotlandi kruiis

3 päeva
25. juuli – 27. juuli 2021
Transport: laev
Hind: 370 €
Vabu kohti: 4

Tallinki kruiisilaev Silja Europa viib sel suvel reisihuvilised Tallinnast otse Gotlandile Visbysse.

1. päev, 25. juuli
Kogunemine on kell 19.00 Tallinnas reisisadama D-terminali 2. korrusel kassade juures. Loodusreiside sildiga rühmajuht väljastab pardakaardid ja jagab esmast infot. Laevalepääs suletakse 20 min. enne laeva väljumist. Laev Silja Europa väljub kell 20.00.
Ööbimine laevas, kahekohalistes A-klassi aknaga kajutites.
Saadaval on ka 3-4 kohalised A-klassi kajutid ning B-klassi aknata kajutid. Vajadusel täpsustame reisipaketi hinda B-klassi kajutis ööbida soovijale.

2. päev, 26. juuli

Hommikusöök laevas kell 8.00 (hinna sees). Laev saabub Visbysse kell 9.00 (kohalik aeg).
Kell 9.30 väljub sadamast eestikeelse kohaliku giidiga 4-tunnine bussiekskursioon Põhja- ja Ida-Gotlandi looduskaunitesse paikadesse.
Sõidame mööda Visby linnamüürist, mida on säilinud ca 3,5 km. Teeme peatuse keskaegsel Võllamäel, kust avaneb suurepärane vaade merele ja linnale. Väskinde talupood tutvustab Gotlandi mahepõllumajanduse arengulugu ja kohalikke tooteid.
Tingstäde ja keskaegne kirik, lood ammustest veealustest  kindlustusehitistest. Slite – koht, kuhu 1944. aastal maabus tuhandeid eestlasi. Tagasiteel Visbysse imetleme saare kuulsaid raukareid ja näeme teisi Gotlandile iseloomulikke maastikke. Lisaks bussisõidule tehakse nii pikemaid kui ka lühemaid jalutuskäike erinevates teele jäävates paikades. Ekskursioon ei sisalda toitlustamist, aga teele jäävad kohad, kust saab sisseoste teha. Soovitame riietuda mugavalt ja ilmale vastavalt ning võtta kaasa pudel vett.
Bussiekskursioon lõpeb Visby sadamas orienteeruvalt kell 13.30. Vaba aeg Visbys. Vanalinn, Almedaleni park, võimalus jalutada botaanikaaias. Maalilises südalinnas leidub nii idüllilisi roosidega ääristatud tänavaid, kui ka mitmeid omaaegseid kirikuid. Katedraali lähedalt klindiastangult avaneb ilus vaade linnale. Võimalus tutvuda suveniiride valikuga, veeta aega mõnes kenas tänavakohvikus ja teha tutvust Gotlandi maitsetega.
Õhtusöök laevas (hinna sees) kell 19.30. Tagasi Tallinna suunas väljub laev kell 20.30 (kohalik aeg). Rootsi aeg on Eesti ajast 1 tund taga.

3. päev, 27. juuli

Hommikusöök kell 9.00 (hinna sees). Laev saabub Tallinnasse kell 11.30.

Hind reisijale: 370 EUR
Hinna sees:

 • kruiis Tallinn-Visby-Tallinn ühele inimesele 2-kohalises A-klassi aknaga kajutis (eeldusel, et samas kajutis reisib koos kaks inimest)
 • 2 hommikusööki laevas
 • 1 õhtusöök laevas Visby-Tallinn suunal
 • kohaliku eestikeelse giidiga ekskursioon Põhja- ja Ida-Gotlandil

Kui reisijaid koguneb vähemalt 20, siis on kogu reisi vältel kaasas meie reisijuht.

Lisatasu eest: 

 • reisikindlustus, täpsustame hinda ja sisu iga reisijaga eraldi
 • terve kajut ühele reisijale
 • soovi korral korraldame ühise transpordi näiteks Rakverest Tallinnasse ja tagasi

Täiendav info:
Loodusreisid OÜ, tel. 52 92 514

Broneeri see reis

  Nimi

  Sünniaeg

  Email

  Telefon

  Postiaadress

  Lisasoovid

  Nõustun reisitingimustega

  Tähtis reisiinfo

  • Reisiks on vajalik pass või Eesti Vabariigi kodaniku ID-kaart, palun kontrollida, et dokument oleks kehtiv!
  • Riiki sisenemise tingimused on täpsustamisel