Seenioride erikruiis Stockholmi

3 päeva
23. märts – 25. märts 2020
Transport: laev, buss
Hind: 105 €
Vabu kohti: 6

Reisiga on võimalik liituda nii üksikreisijatel kui ka igat mõõtu rühmadel. Teretulnud on nii seeniorid kui ka kõik nooremad reisijad!

1. päev, 23. märts
Väljasõit kell 14.30 Rakverest AQVA hotelli parklast. Tallinnast tulijatega kohtume kell 16.00 sadamas D-terminali ees parklas bussi juures. Askeldused sadamas ja laevaleminek.
Kell 18.00 väljub laev Baltic Queen (AS Tallink).
Reisil hoiavad tuju üleval kruiisijuht Inda Kõiva ja erikülalised Ivo Linna ja Antti Kammiste. Silmailu pakub show-programm tuntud muusikalide „Kaunitar ja koletis“ ja “Mamma Mia!“ teemal. Meeleoluka merereisi ajal saab kuulata ka teisi esinejaid ja nautida rikkalikke maitseid laevarestoranides. Ööbimine laevas 4-kohalistes B-klassi kajutites. B-klassi kajutid asuvad 5.,  8. ja 9. tekil. Soovi korral on lisatasu eest võimalik tellida kõrgema klassi kajut (kahekohaline aknata B-klassi kajut või aknaga A-klassi kajut).

2. päev, 24. märts
Buffee-hommikusöök
laevas (hinna sees). Laev saabub Stockholmi kell 10.15 Rootsi aja järgi. Eestikeelne bussiekskursioon (sisaldub reisipaketi hinnas). Tutvutakse Stockholmi kuningliku ajalooga ja sõidetakse bussiga läbi omanäoliste linnaosade. Skanseni vabaõhumuuseumis on enam kui 150 ajaloolist ehitist, mis pärit vahemikust 14. sajand kuni aasta 1920. Mullu kevadel avati siin avarate akvaariumide ja põnevate väljapanekutega Läänemere elu ja ökosüsteemi uuriv teaduskeskus. Skansenis on ka loomaaed, kus on esindatud enam kui 70 loomaliiki. Tagasi Stockholmist Tallinna väljub laev kell 17.30. Buffee-õhtusöök (hinna sees).

3. päev, 25. märts
Soovijatele buffee-hommikusöök (lisatasu eest). Kell 10.45 saabub laev Tallinna. Buss viib reisijad tagasi Tallinnast Rakverre.

Hind reisijale: 105 EUR
Hinna sees:

  • kajutikoht aknata neljakohalises B-klassi kajutis suunal Tallinn – Stockholm – Tallinn (kõik 4 kohta kajutis peaksid olema täidetud)
  • buffee-õhtusöök Rootsi lauas 24.03 õhtul
  • buffee-hommikusöök Rootsi lauas 24.03 hommikul
  • bussitransport Rakvere-Tallinn ja Tallinn – Rakvere
  • ekskursioonipakett Stockholmis koos Skanseni vabaõhumuuseumi külastusega
  • reisisaatja teenus (kui reisijaid on vähemalt 20)

NB! Kui reisija ei kasuta bussitransporti Rakvere – Tallinn – Rakvere, siis on reisipaketi hind 90 EUR.

Lisatasu eest: 

  • buffee-hommikusöök laevas Stockholm – Tallinn suunal 13 EUR
  • buffee-õhtusöök laevas Tallinn – Stockholm suunal 34 EUR
  • kõrgema klassi kajut (aknaga A-klassi kajut või 2-kohaline B-klassi kajut)

Täiendav info:
Loodusreisid OÜ, tel. 52 92 514

Broneeri see reis

Nimi

Sünniaeg

Email

Telefon

Postiaadress

Lisasoovid

Nõustun reisitingimustega