Lähme Lätti!

Läti
Kestus: 2 päeva
Transport: buss
Hind: alates 78 EUR

Ettetellimisel (kooli)rühmadele!

1. päev
Väljasõit kooli juurest, kellaaega täpsustame. Peatus Lilli piiripunktis Balti keti mälestusmärgi juures. Külastame Rujiena jäätisevabrikut. Toodete tutvustus ja degusteerimine.
Jalgsiretk Sietiniezise liivakivipaljandi matkarajal Gauja ääres. Lähem tutvus Cēsisega. Teemaks ordulinnus, Võnnu lahing ning Vabadussõja mälestusmärk. Soovi korral astume sisse Jaani kirikusse, mille altarimaali autoriks on Johann Köler.
Majutus külalistemajas. Võimalik on grillida jne.

2. päev
Hommikusöök külalistemajas. Sõit Siguldasse. Sigulda ümbrust nimetatakse ka Liivimaa Šveitsiks – põhjuseks Gauja jõe ürgoru sügavus ja maalilised vaated. Külastame Gutmani koobast Sarvepuhuja mäe all. Koobas on tegelikult väikese maa-aluse allika ja Gauja jõe uuristatud moodustis.
Ajaloo- ja kultuuriloo tund Turaida muuseum-kaitsealal. Turaida oli omal ajal muistsete liivlaste vanema Kaupo kants. Vaatame ringi keskaegses linnuses ja naudime vaadet Gauja ürgorule linnuse kindlustornist.
Tarzani seikluspargi külastus. Erinevad puudele rajatud takistusrajad, mitmed asuvad kuni 20 m kõrgusel. Huvitav on nii lastel kui ka täiskasvanutel, sest iga rada on erineva raskusastmega. Koolipaketi hinnas sisaldub takistusradade läbimine, teised atraktsioonid (rodelirada) on lisatasu eest.

Hind reisijale:
98 EUR, kui rühmas on 30 – 34 õpilast ja 3 õpetajat
85 EUR, kui rühmas on 35-39 õpilast ja 4 õpetajat
78 EUR, kui rühmas on vähemalt 40 õpilast ja 4 õpetajat

Hinna sees:

  • bussikasutus, parkimine Turaidas ja Gutmani koopa juures
  • majutus külalistemajas koos hommikusöögiga (õpetajatele-täiskasvanutele 2-4 kohalised toad, õpilastele 8-10 kohalised toad ja üksikud 4-kohalised toad)
  • Turaida muuseum-kaitseala pääse
  • giid-reisijuhi teenused

Lisatasu eest:
Tarzani seikluspargi takistusradade pääse (koolipakett) 10 EUR
Rujiena jäätisevabriku külastus 4 EUR
2020. aasta hinnad on täpsustamisel.

Telli oma reis

Nimi

Email

Telefon

Reisi teema

Reisijate arv

Marsruut

Lisainfo