Lõuna-Poola. Krakow – Wieliczka

Poola
Kestus: 4 päeva
Transport: buss
Hind: 290 EUR

Ettetellimisel (kooli)rühmadele

1. päev
Väljasõit rühmale sobivast kohast. Vahepeatustega sõit Poola suunas. Lõunapaus Leedus. Ööbimine Varssavis, hotell Aramis (valdavalt 3-kohalised toad)

2. päev
Hommikusöök. Sõit Krakowisse. Jalutuskäik Krakowi vanalinnas. Endine turuplats Stary Rynek, linnamüürid ja Floriani värav, Maria kirik, Poola kuningate kunagine residents  Wawel ja kuulus toomkirik –  kuningate kroonimiskirik. Vaba aeg kesklinnas iseseisvaks tegutsemiseks. Majutus Krakowis.

3. päev
Hommikusöök. Ekskursioon  Wieliczka soolakaevanduses.
136 meetri sügavusele viival rännakul külastatakse 20 kaevandamiskambrit, mille kabeleid kaunistavad soolast kunstiteosed. Põnevust pakuvad sajandite jooksul siledaks kulunud soolapõrandad, soolast väljatahutud altarid ja pühakute kujud. Püha Risti kabelis on soolast nii trepp, põrand, seinad, kui ka kroonlühtrid ja skulptuurid. Tagasi maa peale sõidetakse kaevandusliftiga.

Külastame maailmakuulsat Jasna Gora kloostrit, mis on kuulus imettegeva pühapildi Musta Madonna poolest. Madonna aupaistest tulevad osa saama palverändurid kogu maailmast. Johannes Paulus II on kloostrit nimetanud paigaks, kus tuksub Poola rahva süda. Kaubanduskeskuse külastus. Ööbimine Varssavis, hotell Aramis (2-3 kohalised toad).

4. päev
Hommikusöök. Kojusõit läbi Poola ja Baltimaade. Lõunapaus Leedus. Õhtuks kodus.

Hind reisijale: 290 EUR, kui rühmas on vähemalt 30 reisijat
Hinna sees:

  • bussikasutus; Leedu, Poola ja Slovakkia teemaksud, parkimine
  • majutus (3 ööd) hotellis / külalistemajas koos hommikusöökidega
  • Jasna Gora kloostri külastus
  • giid-reisijuhi teenused

Lisatasu eest: Wieliczka soolakaevanduse pääse

NB! Vajalik on kaasa võtta pass või Eesti Vabariigi kodaniku ID-kaart. Palun kontrollida, et reisidokument oleks kehtiv vähemalt reisi lõpuni. Kaasa ka õpilaspilet (võib olla vajalik Wieliczka soolakaevanduse pääsmete ostul).

Telli oma reis

Nimi

Email

Telefon

Reisi teema

Reisijate arv

Marsruut

Lisainfo